Семінар-практикум «Застосування інтерактивних методів навчання на практичних заняттях»

02 лютого відбувся семінар-практикум «Застосування інтерактивних методів навчання на практичних заняттях». Завідуючі відділення Благий Р.С., Гладун М.С., Баран О.М., завідувач навчально-методичного кабінету Замкова Г.П. та голови циклових комісій Чепіль Ю.С., Базів О.М поділилися досвідом реалізації практичного навчання у коледжі, зокрема організації лабораторно-практичних занять, різних видів практик, дуальної форми та дистанційного навчання.

Засідання циклових комісій 01.02.2023

01 лютого відбулися засідання циклових комісій мови та літератури, технологічно-економічних дисциплін та математично-природничих дисциплін.

На порядку денному розглянули питання:

 1. Аналіз наповнення електронної бібліотеки, сайту методичними матеріалами .
 2. Підготовка до акредитації освітньо-професійних програм.
 3. Обговорення підготовки та проведення атестації здобувачів освіти за спеціальність 181 «Харчові технології».

Психолого-педагогічний семінар 31.01.2023

31 січня відбувся психолого-педагогічний семінар. Викладач Сухай А. В. спільно з практичним психологом Добровлянською Н. В. детально розкрили питання "Створення здоров'язберігаючого освітнього процесу у закладах передвищої освіти”, зокрема звернули увагу на методах гармонізації психоемоційного стану.
Викладач Височанська Р. П. підготувала цікаву доповідь про „Структурування навчального матеріалу як метод інтегрування знань, умінь і навичок на принципах компетентнісного навчання”, що значно полегшує освітній процес, особливо в сучасних умовах сьогодення.

Звітно-профспілкові збори Рогатинського аграрного фахового коледжу

27 січня відбулися звітно-виборні профспілкові збори Рогатинського аграрного фахового коледжу.  На порядку денному розглянули питання:

 1. Звіт про роботу профспілкового комітету за звітний період.
 2. Вибори профспілкового комітету.
 3. Вибори ревізійної комісії.
 4. Вибори голови профкому.

У результаті відкритого голосування головою профспілкового комітету обрано заступника директора з навчально-виробничої роботи Баран О. М. та новий складу профкому: Патрило Н.П., Базів О.М., Сметана Л.І., Вергун Б.В., Павлів О.П., Мартишин І.В., Пазюк Г.В. та Дмитрів А.В.

Коло педагогічних ідей

26 січня проводився захід «Коло педагогічних ідей», в рамках якого педагоги діляться інноваціями в освіті. Викладачі коледжу Притика Л.Я., Мартишин І.В. та Назар В.В. ознайомили колег із сучасними освітніми методиками та платформами, зокрема: використанням методу «кластер» під час навчальних занять, створення тестів, опитувань на платформі Google Forms та лабораторно-практичних занять на платформах Phet, Go-lab, STEM.

Педагоги коледжу збагатили свою педагогічну скарбницю новими знаннями та вміннями.

Семінар-практикум «Використання інформаційних технологій в освітньому процесі»

25 січня в укритті, в час повітряної тривоги , відбувся семінар-практикум «Використання інформаційних технологій в освітньому процесі». На семінарі детальніше розглянули такі питання:

 • Візуалізація навчального матеріалу в рамках діджиталізації освітнього процесу
 • Практичне заняття: створення навчального відеофільму ( з досвіду роботи).

Педагоги Замковий С.І., Москва Л.Р. та Приплоцька Г.В. поділилися з колегами практичним досвідом створення електронного підручника, навчального відеофільму, використання інтерактивної дошки у освітньому процесі та інших корисних додатків, які підвищують ефективність засвоєння навчального матеріалу.

Круглий стіл «Забезпечення якості освітньої діяльності в умовах використання технологій дистанційного навчання»

24 січня в рамках плану роботи педагогічних працівників на січень-лютий 2023 року проводився круглий стіл «Забезпечення якості освітньої діяльності в умовах використання технологій дистанційного навчання».

Педагогічні працівники коледжу Майка Г.І., Павлів О.П., Вергун Т.С., Блага О.Ю., Чупак Л.Б., Добровлянська Н.В. та Пазюк Г.В. поділилися досвідом роботи зі студентами в умовах дистанційного навчання та власними методичними напрацюваннями. Педагоги детальніше розкрили такі проблеми дистанційної освіти:

 • Досвід використання можливостей цифрових технологій для організації дистанційного навчання;
 • Комунікація учасників освітнього процесу;
 • Самостійна робота студентів – шлях до підвищення якості знань;
 • Психологічні особливості освітньої діяльності в умовах дистанційного навчання;
 • Контроль знань і умінь студентів.

Засідання навчальної частини коледжу із кураторами та класними керівниками навчальних груп ІІ курсу

24 січня відбулося засідання навчальної частини коледжу із кураторами та класними керівниками навчальних груп ІІ курсу. На засіданні розглянули питання – проходження тестування з профорієнтації здобувачів освіти.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Концепція державної системи професійної орієнтації населення» Міністерство освіти і науки України спільно із ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» започаткували та впроваджують Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».

Мета проєкту – сприяти свідомому вибору здобувачів професії своєї мрії та реалізації своїх здібностей в Україні.

За підсумком онлайн-тестування студенти та учні отримають інформацію про схильності та задатки до того чи іншого виду професійної діяльності та сертифікат професійного спрямування, який додається до атестату про освіту.

Вебінар «Вітагенні технології компетентнісного навчання. Прийоми вітагенних технологій і їх використання в освітньому процесі»

23 січня згідно плану роботи педагогічних працівників на січень-лютий 2023 року, відбувся вебінар «Вітагенні технології компетентнісного навчання. Прийоми вітагенних технологій і їх використання в освітньому процесі».

Підготувала і провела вебінар завідувач навчально-методичного кабінету Галина Павлівна Замкова.

Вітагенне навчання – це навчання, яке ґрунтується на актуалізації життєвого досвіду особистості, її інтелектуального-психологічного потенціалу з освітньою метою. Заняття із використанням вітагенних технологій дають студентам змогу розкритися особистісно і відкривають у них бажання до самоосвіти і вдосконалення, адже це і є головною метою навчання.

Вітагенне навчання з голографічним підходом у поєднанні з освітніми технологіями на заняттях – інструмент для формування і самовизначення цілісного світогляду студентів, розвитку інтелектуально-психологічного потенціалу вихованця.

Галина Павлівна звернула увагу  на прийоми вітагенної технології, їх практичне використання в освітньому процесі.

Шляхи формування професійної компетентності викладача, майстра виробничого навчання, вихователя

20 січня проводилося чергове заняття «Школи молодого педагога». Тема заняття « Шляхи формування професійної компетентності викладача, майстра виробничого навчання, вихователя».

Досвідчені педагоги Марія Іванівна Лещар та Ганна Антонівна Цегельнюк підготували цікаві та змістовні тематичні доповіді, детальніше розкрили тему заняття, особливо звернули увагу на питаннях: формування методичного середовища, важливості комунікації «викладач-викладач», використання компетентнісного навчання та створення професійного іміджу викладача. А також в рамках заняття розглянули різні ситуації та їх шляхи вирішення.

Завідувач навчально-методичного кабінету Галина Павлівна Замкова нагадала ще раз учасникам про структуру заняття та підвела підсумки заняття.

Засідання циклової комісії дисциплін ветеринарної медицини 11.01.2023

11 січня проведено засідання циклової комісії дисциплін ветеринарної медицини. На засіданні розглянули такі питання:

 1. Підсумки навчально-виховної діяльності за І семестр.
 2. Розгляд конкурсних робіт на «Педагогічний Оскар-2023».
 3. Підготовка комплексу методичного забезпечення з ветеринарних дисциплін на ІІ семестр.
 4. Профорієнтаційна робота членів циклової комісії.
 5. Завдання циклової комісії на ІІ півріччя.

 

Нарада при директорові з відповідальними особами за організацію виховного процесу

15 вересня 2022 року відбулася нарада при директорові коледжу з відповідальними особами за організацію виховного процесу в умовах воєнного стану. На порядку денному обговорювали питання – організація виховного процесу та дотримання правил внутрішнього розпорядку.

Початок 2022-2023 навчального року

Цьогоріч початок навчального року почався не так як завжди, повномасшатбно і феєрично, а в умовах постійної тривоги. В нашій країні 24 лютого 2022 року почалася війна і досі триває.

Незважаючи, на складні умови сьогодення, колектив Рогатинського аграрного фахового коледжу доклав максимум зусиль, щоб створити безпечні умови для навчання та виконати державне замовлення.

Вступна кампанія 2022 пройшла успішно, лави студентства поповнили 240 першокурсників, з них 150 здобуватимуть ОКР «фаховий молодший бакалавр» і 90 – «кваліфікований робітник». Цього року у велику дружню родину коледжу  увійшли 30 учнів РП «Слюсар з ремонту та обслуговування автотранспортних засобів».

2 вересня 2022 року відбулася урочистість з нагоди Дня знань для студентів І курсу та учнів відділення професійно-технічної освіти. З вітальним словом до першокурсників звернувся в режимі онлайн директор коледжу, депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Васильович Тринів. До привітань приєдналися перший заступник голови міської ради Микола Григорович Шинкар та творча команда однодумців коледжу.

До Божого благословення запросили духовного опіка студентської молоді, отця-ліцензіата, адміністратора парафії Різдва Пресвятої Богородиці, декана Рогатинського  Дмитра Бігуна. 

Студенти І курсу та учні відділення ПТО склали присягу першокурсника. Від імені студентської ради та усього студентсько-учнівського колективу привітала першокурсників член студентської ради Тетяна Цапар.

Засідання стипендіальної комісії 30.08.2022

30 серпня 2022 року відбулося засідання стипендіальної комісії. На порядку денному обговорювали питання – призначення академічної стипендії студентам І курсу та учням відділення ПТО.

Завідувачі відділень Благий Р.С., Гладун М.С., Пазюк В.Р. та Баран О.М. ознайомили членів стипендіальної комісії з рейтинговим списком претендентів серед першокурсників на академічну стипендію в І семестрі 2022-2023 н. р.

Після обговорення комісія прийняла рішення - затвердити списки стипендіатів для нарахування академічної стипендії. 

Чергове засідання педагогічної ради 30.08.2022

30 серпня відбулося чергове засідання педагогічної ради. На порядку денному розглянули ряд важливих питань:

 1. Вибори секретаря педради.
 2. Підсумки навчально-виховної за 2021-2022 н. р. та перевід на старші курси.
 3. Про організацію навчального процесу у 2021-2022 н. р. та завдання педколективу.
 4. Затвердження положення про організацію навчального процесу, навчальних планів, графіку навчального процесу , планів роботи адміністративної ради:

- Педагогічної ради;

- Виховної роботи;

- Методичної роботи;

- Методкабінету;

- Методоб’єднання кураторів навчальних груп;

- Бібліотеки;

- Художньої самодіяльності;

-  Фізичного виховання;

- Педсемінару;

- Затвердження ОПП в новій редакції.

Творчі здобутки наших педагогів

Протягом усієї педагогічної діяльності викладач щодня навчається, розвиває свою педагогічну майстерність. Педагоги Рогатинського аграрного фахового коледжу приділяють  особливу увагу своїй щоденній праці над собою, а свої знання вміло передають через інтелектуальну творчість – науково-методичні матеріали. 

Педагогічні працівники коледжу кожен рік приймають участь у різноманітних конкурсах,  зокрема у конкурсі «Педагогічний Оскар». Цей рік не виключення, наші педагоги активно навчаються, розвиваються та вдосконалюють свою педагогічну майстерність.

 Конкурс сприяє  професійному зростанню педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти, створенню інформаційного банку науково-педагогічних ідей, вивченню, узагальнення й поширення перспективного (інноваційного) педагогічного досвіду.

Викладачі коледжу презентували на конкурс такі види робіт:

-  Електронний підручник

-  Відеолекція

-  Навчальний практикум

-    Відеоролик

- Навчальний відеофільм

-  Методичні рекомендації

-  Досвід роботи.

Конкурсна комісія Міністерства освіти і науки України, Академії Наук України, НМЦ ЗФВПО, Національної спілки журналістів розглянула навчально-методичні матеріали викладачів закладів фахової передвищої освіти країни та визначила переможців у різних номінаціях, серед яких є наші методичні напрацювання.

    Результати

Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР - 2022»

 Номінація: ІННОВАЦІЇ У СТВОРЕННІ Й УПРОВАДЖЕННІ СУЧАСНИХ МЕТОДИК, ФОРМ, ПРИЙОМІВ ВИКЛАДАННЯ, НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, НАЦІОНАЛЬНОГО Й ПРОФЕСІЙНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ В УМОВАХ ВИКЛИКІВ СЬОГОДЕННЯ

 ІНТЕРАКТИВНІ ЗАСОБИ НАВЧАННЯ (відеолекції, навчальні відеофільми, бук-трейлери, ютуб-канали)                       

                                                 ІІ місце

КУРІЦА Маріанна ‒ викладач, ВЕРКАЛЕЦЬ Роман ‒ викладач-методист, Рогатинський аграрний фаховий коледж Dairy Products. Відеолекції.

                                               ІІІ місце

ЕЛЕКТРОННИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК

 БЛАГА Оксана, ДМИТРІВ Богдан ‒ викладачі, Рогатинський  аграрний фаховий коледж Аналітична хімія. Електронний підручник з дисципліни.

 

№п/п

       Назва роботи

Автори роботи

Оцінка в балах

   1

Формування та розвиток педагогічної майстерності. Досвід  роботи

Замкова Г.П

Бас О.М.

Замковий С.І

   28

 

 

   2

Вишиванка – український етнічний оберіг.

Досвід роботи

Баран О.М.

 Драган З.Б. Вергун Т.С.

Лисак М.Р.

   28

 

 

 

   3

Економіка підприємства. . Навчальний посібник

Романків І.М. Базюк Г.М. Мартишин І.В.

30

   4

Аналітична хімія. Електронний навчально-методичний посібник

Блага О.Ю. Дмитрів Б.В.

30

ІІІ м.

   5

Формування соціальної компетентності здобувачів освіти шляхом залучення до краєзнавчих досліджень. Досвід роботи

Полиняк О.Т.

27

   6

Основи генетики та селекції сільськогосподарських тварин. Ігрові технології

Гладун М.С

21

  7

Паразитологія та інвазійні хвороби сільськогосподарських тварин. Атлас

Благий Р.С. Макогін Р.В. Мельниченко П.С.

 Шквирков Я.Я.

28

  8

Внутрішні незаразні хвороби. Методичні рекомендації щодо проведення практичних занять.

Мельниченко П.С. Благий Р.С. Шквирков Я.Я. Макогін Р.В.

28

  9

Навчальний відеофільм «Спечи мені долю»

Базів О.М.

Баран О.М.

Гандзин О.М.

Полиняк О.Т.

Третяк О.М.

29

  10

Мікробіологія Відеолекція «Мікрофлора м’яса

Павлів О.П.

30

  11

Відеолекція «Фізіологічні основи утворення молока та мастити у корів»

Гадуп’як О.В. Вільчик В.О.

30

  12

Відеолекція  DAIRY PRODUCTS

Куріца М.І. Веркалець Р.В.

30

 ІІ м.

  13

Інформатика Українська мова (за професійним спрямуванням)

Драган З.Б. Притика Л.Я. Третяк О.М.

29

  14

Англійська мова (за професійним спрямуванням). Відеолекція

Гандзин О.М.

30

  15

Платформа Moodle у процесі дистанційного навчання. Навчальний відеоролик.

Рутило О.І.

30

  16

Основи медичних знань. Методичні рекомендації

Мельниченко Г.Б. Мельниченко П.С.

Благий Р.С. Маньків Б.В.

29

 

 

 

  17

Інтегрована відеолекція «Силос. Вирощування кукурудзи на силос. Технологія заготівлі кукурудзяного силосу»

Майка Г.І. Цегельнюк Г.А. Третяк О.М.

Бас О.М.

30

  18

Навчальний відеофільм «Датчики ДВЗ»

Іванческу О.І. Леськів І.Б. Космина Б.Є. Чепіль Ю.С.

29

  19

Процеси і апарати харчових виробництв. Відеолекція

Височанська Р.П

28

 

Вітаємо наших колег! Миру, здоров’я та творчих успіхів!

Випуск 2022!!!

Завершився навчальний рік. Сорок дев'ять наших механіків сьогодні одержали дипломи про здобуття вищої освіти. За особливі здобутки в навчанні Шершень Дмитро та Навальний Роман одержали дипломи з відзнакою. Наш випускник Тарас сьогодні захищає Україну на передовій. Диплом про здобуття освіти одержала його мати, теж колишня випускниця нашого коледжу. Гордимося нашими випускниками!

 

Захист дипломних проектів студентів ІV курсу відділення механізації сільського господарства

  З 18 по 20 червня згідно графіку відбувся захист дипломних проектів студентів випускних груп відділення механізації сільського господарства, які здобували кваліфікацію «Технік-механік сільськогосподарського виробництва.

       Державна екзаменаційна комісія заслухала доповіді студентів, розглянула запропоновані дипломні проекти, які складалися з пояснювальної записки та графічних матеріалів.

       У складі державної екзаменаційної комісії: голова ДЕК – Третяк І.С. директор фермерського господарства "АГРО-СТАНДАРТ"; заступник голови ДЕК – Тринів І.В. директор коледжу; члени ДЕК – Пазюк В.Р. завідувач відділення механізації сільського господарства, викладачі спецдисциплін Цегельнюк Г.А., Дмитрів А.В., Іванческу О.І., Косьмина Б.Є., Чепіль Ю.С., Леськів І.Б.; секретар ДЕК – Паламар С.С. секретар відділення.

 

Підсумкова кваліфікаційна атестація студентів відділення механізації сільського господарства

Студенти відділення механізації сільського господарства пройшли кваліфікаційну атестацію у формі комплексного екзамену для отримання робітничих професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорій «А1», «А2», «В1» та «Водій автотранспортних засобів» категорій «В», «С1», «С».
      Студенти продемонстрували високий рівень оволодіння теоретичними знаннями та практичними навиками керування тракторами і автомобілями різних марок та категорій.

Захист дипломних проєктів студентів ІV курсу відділення механізації сільського господарства

З 13 по 17 червня відбувся захист дипломних проєктів студентів випускних груп відділення механізації сільського господарства Рогатинського аграрного коледжу, які здобували кваліфікацію «Технік-механік сільськогосподарського виробництва».

Екзаменаційна комісія заслухала доповіді студентів, розглянула запропоновані дипломні проєкти, які складалися з пояснювальної записки та графічних матеріалів. Дипломне проєктування проводилося з дисциплін «Технічний сервіс в АПК» та «Експлуатація машин і обладнання». Тематика дипломних проєктів розроблена відповідно до навчальних програм дисциплін та потреб виробничих сільськогосподарських та ремонтно-обслуговуючих підприємств, у яких студенти відділення механізації сільського господарства проходили виробничу переддипломну практику.

У зв’язку з воєнним станом в країні, частина випускників перебуває за кордоном та мобілізовані у Збройні сили України. Для них було організовано захист дипломних проєктів дистанційно з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Випускники показали добрі знання та набуті практичні навички за весь період навчання у коледжі.

 

Атестація здобувачів освіти

З 14 червня 2022 року на ветеринарному відділенні розпочалася атестація здобувачів освіти за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина». Студенти групи В-41 складали комплексний екзамен з «Інфекційних та інвазійних хвороб сільськогосподарських тварин».

Директор коледжу Тринів І.В. привітав випускників і побажав успішної здачі іспитів.

До складу державної екзаменаційної комісії входять голова комісії – доцент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького Івашків Р.М., заступник голови комісії – заступник директора з навчальної роботи Вільчик В.О., члени комісії – завідувач ветеринарного відділення Благий Р.С., викладачі – Шквирков Я.Я., Макогін Р.В., Базюк Г.М., секретар комісії – Кобута І.Б.

Всі студенти успішно склали комплексний екзамен, продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки.

Клінічна амбулаторія для дрібних тварин відновила свою роботу

Клінічна амбулаторія для дрібних тварин Рогатинського аграрного фахового коледжу вдало стартувала з першого дня роботи, про це свідчить велика кількість пацієнтів.

Спеціалісти амбулаторії провели стерилізацію  собак та котів, здійснили клінічний огляд з встановленням діагнозу та призначенням лікування. Студенти коледжу мали можливість очно спостерігати за проведенням операцій та отримати власний досвід.

Задоволені клієнти залишили позитивні відгуки про роботу ветеринарних фахівців клінічної амбулаторії.

 

Атестація педагогічний працівників 2022

30-31 березня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії коледжу. На початку засідання голова атестаційної комісії, директор коледжу Ігор Васильович Тринів звернув увагу на  Типове Положення про атестацію педагогічних працівників від 06 жовтня 2010 року (із змінами внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011, наказом МОН №1135 від 08.08.2013).

Цьогоріч атестувалися 33 педагогічні працівники. Комісія І рівня атестувала 23 педагогічних працівників та 4 майстрів виробничого навчання,  5 педпрацівникам – присвоєно «спеціаліст І категорії», 6 – підтверджено «спеціаліст І категорії», 2 – присвоєно «спеціаліст ІІ категорії»,  3 майстрам виробничого навчання – встановлено « 13 тарифний розряд», 1 - встановлено "12 тарифний розряд".

Рішення атестаційної комісії I рівня прийняті шляхом таємного голосування.

Атестаційна комісія коледжу порушує клопотання перед атестаційною комісією при департаменті освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА про:

- Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»  -  2 педагогічним працівникам;

- Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 2 педагогічному працівнику;

- Підтвердження раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист» - 5 педагогічним працівникам;

- Підтвердження раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач» - 1 педпрацівник.

 Атестаційна комісія ІІІ рівня  буде розглядати атестаційні листи на відповідність  займаним посадам керівників структурних підрозділів – 6 осіб.

Гра-квест до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого 2022 року до Міжнародного дня рідної мови, в гуртожитку №1 було проведено гру-квест для мешканців гуртожитку. У навчально-розважальному заході взяли участь кілька команд:  теоретична, фразеологічна, загадкова нотка, народна, логічна та розважальна.

Учасники квесту переглянули відеоролик про походження української мови, а на завершення студенти Тетяна Цапар, Неля Степанюк і Кріцак Денис продекламували вірші про рідну мову.

Лекція з елементами тренінгу «Емоції, стрес та їх вплив на організм»

16 лютого 2022 року в режимі онлайн було проведено заняття «Школа молодого лідера» на тему: «Емоції, стрес та їх вплив на організм». Змістовну лекцію провела координатор студентської ради Котик Ю.Р.

Під час тренінгу розглянули питання: що таке емоції, звідки вони зв’являються, що таке стрес та його види і як це впливає на організм, а також методи саморегуляції. Крім того, студенти мали можливість навіть в режимі онлайн виконати кілька практичних вправ, які допоможуть краще пізнати світ емоцій.

Практичний семінар «Шляхи та джерела формування педагогічної майстерності куратора групи ЗФПО»

16 лютого 2022 року заступник директора з виховної роботи Вергун Тетяна Степанівна та голова методичного об’єднання кураторів та класних керівників навчальних груп Полиняк Оксана Тарасівна взяли участь у практичному семінарі «Шляхи та джерела формування педагогічної майстерності куратора групи ЗФПО».

Під час цього заходу учасники ознайомилися із такими аспектами педагогічної майстерності куратора:

 • робота куратора із студентами-представниками покоління Z та «Альфа»;
 •  профілактика адиктивної поведінки;
 •  педагогічна культура кураторів груп;
 • формування згуртованого колективу. Тімбілдінг.
 • конфлікти у студентській групі ( практичні кейси);
 • використання інформаційних ресурсів у виховній діяльності куратора.

 

Розширене засідання адміністративної ради та голів циклових комісій 11.02.2022

11 лютого 2022 року відбулося чергове розширене засідання адміністративної ради та голів циклових комісій. На порядку денному обговорювали:

 1. Про рівень захворюваності серед студентів/учнів, педагогів та працівників коледжу.
 2. Про стан підготовки до акредитації освітньо-професійних програм.
 3. Про рівень надання освітніх послуг на час  дистанційного навчання.

 

Онлайн-тренінг «Основи роботи в кадрі»

10 лютого 2022 року з ініціативи ДУ «Науково-методичний центр вищої та передвищої фахової освіти»  відбувся онлайн-тренінг «Основи роботи в кадрі».

Від Рогатинського аграрного фахового коледжу взяли участь у заході заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С. та координатор студентської ради Котик Ю.Р.

Цікавий та змістовний тренінг провела телеведуча, медіатренер Анна Шевченко.

Під час зустрічі розглянули основні аспекти роботи в кадрі: постановка голосу, подання інформації, візуалізація та взаємодія з аудиторією, технічні особливості. Крім того, учасники мали можливість перевірити на собі лайфхаки, які допоможуть краще почуватися в кадрі та отримати відповіді на запитання.

 

Онлайн-вебінар «Створення унікальних мікропопуляцій молочної худоби»

9 лютого 2022 року за сприяння ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» і Сумського національного аграрного університету було проведено  онлайн-вебінар «Створення унікальних мікропопуляцій молочної худоби».

Від коледжу участь взяли директор коледжу Тринів І.В. та завідувач технологічного відділення Гладун М.С.

На вебінарі розглянули такі питання:

 • Створення генотипу худоби з унікальними продуктивними властивостями та користь молока А2 за бета-казеїном для людини;
 • Користь молока А2 за бета-казеїном для людини;
 • Генетичні особливості стад худоби Сумського регіону за бета-казеїном;
 • Крафтова переробка молока в умовах Сумської області.

Учасники вебінару отримали відповіді на всі свої запитання. Щиро дякуємо організаторам за такий цікавий і корисний вебінар.

Чергова нарада педагогічних працівників та засідання методичного об’єднання кураторів та класних керівників 08.02.2022

08 лютого 2022 року відбулася в режимі онлайн  нарада педагогічних працівників та чергове засідання методичного об’єднання кураторів та класних керівників. На порядку денному обговорювали:

 1. Про виконання план виховної роботи на лютий 2022.
 2. Про проведення тематичних виховних годин
 3. Про діяльність студентського самоврядування.
 4. Про оновлення сайту коледжу в розділі «Виховна робота».
 5. Про написання робіт виховного напрямку на конкурс «Педагогічний Оскар-2022».
 6. Про виконання профорієнтаційних заходів.
 7. Про реєстрацію здобувачів освіти ЗНО.
 8. Про моніторинг рівня захворюваності на корона вірусну інфекцію здобувачів освіти та працівників коледжу.

Більше інформації можете почерпнути на офіційних сторінках коледжу у соцмережах
koledg@ronet.com.ua
вул. Шашкевича 61
м. Рогатин
Івано-Франківська обл.
© 2021 Рогатинський аграрний фаховий коледж