Випуск 2022!!!

Завершився навчальний рік. Сорок дев'ять наших механіків сьогодні одержали дипломи про здобуття вищої освіти. За особливі здобутки в навчанні Шершень Дмитро та Навальний Роман одержали дипломи з відзнакою. Наш випускник Тарас сьогодні захищає Україну на передовій. Диплом про здобуття освіти одержала його мати, теж колишня випускниця нашого коледжу. Гордимося нашими випускниками!

 

Захист дипломних проектів студентів ІV курсу відділення механізації сільського господарства

  З 18 по 20 червня згідно графіку відбувся захист дипломних проектів студентів випускних груп відділення механізації сільського господарства, які здобували кваліфікацію «Технік-механік сільськогосподарського виробництва.

       Державна екзаменаційна комісія заслухала доповіді студентів, розглянула запропоновані дипломні проекти, які складалися з пояснювальної записки та графічних матеріалів.

       У складі державної екзаменаційної комісії: голова ДЕК – Третяк І.С. директор фермерського господарства "АГРО-СТАНДАРТ"; заступник голови ДЕК – Тринів І.В. директор коледжу; члени ДЕК – Пазюк В.Р. завідувач відділення механізації сільського господарства, викладачі спецдисциплін Цегельнюк Г.А., Дмитрів А.В., Іванческу О.І., Косьмина Б.Є., Чепіль Ю.С., Леськів І.Б.; секретар ДЕК – Паламар С.С. секретар відділення.

 

Підсумкова кваліфікаційна атестація студентів відділення механізації сільського господарства

Студенти відділення механізації сільського господарства пройшли кваліфікаційну атестацію у формі комплексного екзамену для отримання робітничих професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорій «А1», «А2», «В1» та «Водій автотранспортних засобів» категорій «В», «С1», «С».
      Студенти продемонстрували високий рівень оволодіння теоретичними знаннями та практичними навиками керування тракторами і автомобілями різних марок та категорій.

Захист дипломних проєктів студентів ІV курсу відділення механізації сільського господарства

З 13 по 17 червня відбувся захист дипломних проєктів студентів випускних груп відділення механізації сільського господарства Рогатинського аграрного коледжу, які здобували кваліфікацію «Технік-механік сільськогосподарського виробництва».

Екзаменаційна комісія заслухала доповіді студентів, розглянула запропоновані дипломні проєкти, які складалися з пояснювальної записки та графічних матеріалів. Дипломне проєктування проводилося з дисциплін «Технічний сервіс в АПК» та «Експлуатація машин і обладнання». Тематика дипломних проєктів розроблена відповідно до навчальних програм дисциплін та потреб виробничих сільськогосподарських та ремонтно-обслуговуючих підприємств, у яких студенти відділення механізації сільського господарства проходили виробничу переддипломну практику.

У зв’язку з воєнним станом в країні, частина випускників перебуває за кордоном та мобілізовані у Збройні сили України. Для них було організовано захист дипломних проєктів дистанційно з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Випускники показали добрі знання та набуті практичні навички за весь період навчання у коледжі.

 

Більше інформації можете почерпнути на офіційних сторінках коледжу у соцмережах
koledg@ronet.com.ua
вул. Шашкевича 61
м. Рогатин
Івано-Франківська обл.
© 2021 Рогатинський аграрний фаховий коледж