Клінічна амбулаторія для дрібних тварин

Клінічна амбулаторія для дрібних тварин Рогатинського аграрного фахового коледжу вдало стартувала з першого дня роботи, про це свідчить велика кількість пацієнтів.
Спеціалісти амбулаторії провели стерилізацію  собак та котів, здійснили клінічний огляд з встановленням діагнозу та призначенням лікування. Студенти коледжу мали можливість очно спостерігати за проведенням операцій та отримати власний досвід.
Задоволені клієнти залишили позитивні відгуки про роботу ветеринарних фахівців клінічної амбулаторії.
Image

Практичне заняття з дисципліни "Паразитологія та інвазійні хвороби с.г. тварин"

15 грудня 2021 року відбулося практичне заняття з дисципліни "Паразитологія та інвазійні хвороби с.г. тварин". Під керівництвом Макогона Р.В.  на практичному занятті студенти провели  розрахунки акарицидних препаратів для обробки тварин та приміщень проти акариформних та паразитоформних кліщів. Студенти ознайомились з різними лікарськими формами, навчилися оформляти акти та проводити обробки.
Image

Захист технологічної практики на ветеринарному відділенні

25 листопада 2021 року під керівництвом директора коледжу Триніва І.В та викладачів циклової комісії ветеринарних дисциплін  проведено захист виробничої технологічної практики студентів IV курсу.
  В режимі онлайн студенти презентували бази практик: господарства різних форм власності, ветеринарні клініки, аптеки та державні установи на яких здобували практичний досвід, вдосконалювали професійні компетентності ветеринарного фахівця.
 Викладачі ветеринарних дисциплін відзначили високий рівень організації та проходження студентами практики, готовності до самостійної професійної діяльності.
Image

Навчально-виробнича клініка

Уміння застосовувати теоретичні знання на практиці студенти удосконалюють на лабораторних,  практичних заняттях, навчальній практиці  у навчально-виробничій клініці,  яка розташована на території навчального закладу.
З ініціативи директора коледжу І.В.Триніва її оновлено, створено належні умови для утримання тварин та навчання студентів.
Більше інформації можете почерпнути на офіційних сторінках коледжу у соцмережах
koledg@ronet.com.ua
вул. Шашкевича 61
м. Рогатин
Івано-Франківська обл.
© 2021 Рогатинський аграрний фаховий коледж