Електронна пошта
Телефон
Відділення ПТО:
(03435) 2-42-32
«Продукти харчування – це відповідальність і зброя.
Відповідальність – тому, що одне з найважливіших прав – це право на їжу та
її достатнє споживання – оскільки в політиці
та економіці продукти харчування грають
важливу роль і мають більшу силу ніж кулі чи нафта».
(М.Е.Енемінгар, професор з питань
молочного і м’ясного скотарства. США).
Забезпечення населення України високоякісними продуктами харчування, поліпшення їх структури та створення продовольчої незалежності від імпорту – проблема яка не втрачає своєї актуальності.
Успіх виробництва цих продуктів забезпечується при комплексному вирішенні питань: кадри, селекція, корми і технологія. Одне з цих питань , підготовку кадрів, здійснює Рогатинський аграрний фаховий коледж.
Технологічне відділення – один із підрозділів коледжу. Воно започаткувало свою діяльність з 1956 року – часу створення навчального закладу. Змінювалась назва відділення залежно від зміни спеціальностей, фахівців яких готували протягом цих років, враховуючи перспективи розвитку тваринництва в громадському та приватному секторах, організацію виробництва продукції, її переробку та збут.
В даний час на технологічному відділенні готують фахівців двох спеціальностей: 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» і 181 «Харчові технології».
Навчається на технологічному відділенні – 190 студентів, з них 95 студенти спеціальності «Харчові технології». Навчання в коледжі за державним замовленням.
Навчальний процес на відділенні забезпечують висококваліфіковані педагогічні працівники, серед них один заслужений працівник сільського господарства, один кандидат с/г наук, один кандидат економічних наук, два викладачі-методисти, 16 викладачів вищої категорії.
ДЕ І КИМ МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ ТЕХНІК-ТЕХНОЛОГ?
Технік-технолог готується до роботи як спеціаліст і виконавець технологічних операцій по виробництву і переробці продукції тваринництва. Він повинен бути підготовлений до активної творчої професійної та соціальної діяльності, яка б сприяла прогресу суспільного розвитку, уміти самостійно добувати нові знання, контролювати та корегувати зроблене.
Навчання за спеціальністю дозволить Вам:
- набути знань і навичок з технології виробництва м’ясних виробів; організації зберігання і технології переробки сільськогосподарської продукції; проектування і реконструкції м’ясопереробних підприємств;