Кухар

Кухар

Тракторист-машиніст. Електромонтер. Водій

Тракторист-машиніст. Електромонтер. Водій

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Відділення професійно-технічної освіти

У 1952 р. в м. Рогатині було створено технічне училище № 8, котре готувало робітників суто для потреб сільського господарства.
 У 1983 році технічне училище одержало статус середнього і перейшло на часткову підготовку учнів на базі 9 класів.
У 1999 році СПТУ № 35 ввійшло в структуру Рогатинського державного аграрного коледжу як відділення професійно – технічної освіти.
Училище створювалося і розвивалося під керівництвом:
 Директор ПТУ № 8 Голов’ятинський Петро Йосипович 1952-1954 р.
Директор ПТУ № 8 Албулов Микола Кирилович  1954-1958 р.
Директор СПТУ № 5 Іванческу Іларіон Олександрович  1958-1983 р.
Директор СПТУ № 35 Данилюк Володимир Миколайович1983-1986 р.
Директор СПТУ № 35 Качало Іван Михайлович  1986-1998 р.

   На відділенні навчається 206 учнів, які здобувають робітничі професії: «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Водій автотранспортних засобів»   , «Кухар», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» і одержують повну загальну середню освіту.
   Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена справа може принести матеріальне і моральне задоволення на все життя. Саме на відділенні професійно-технічної освіти  в Рогатинському аграрному фаховому коледжі робітничі професії, які потрібні всюди, дають можливість для професійного росту і підприємницької кар’єри.

     Для підготовки робітничих професій  в навчальному закладі створенні сучасні лабораторії, майстерні, авто- і трактородроми, де працюють висококваліфіковані викладачі і майстри виробничого навчання. Навчання проводиться у спеціалізованих кабінетах із застосуванням новітніх інноваційних технологій під керівництвом висококваліфікованих педагогів. Виробничу практику учні проходять у найкращих підприємствах сільськогосподарського виробництва і  ресторанного бізнесу різних форм власності.

Весь педагогічний колектив всі зусилля докладає на виховання освіченого, мислячого, ініціативного учня.  Найголовніше завдання – це підготовка висококваліфікованого робітника, який б на сучасному рівні володів знаннями та навичками з обраних професій. Після закінчення коледжу випускники є конкурентоспроможними на ринку праці. 

Більше інформації можете почерпнути на офіційних сторінках коледжу у соцмережах
koledg@ronet.com.ua
вул. Шашкевича 61
м. Рогатин
Івано-Франківська обл.
© 2021 Рогатинський аграрний фаховий коледж